WORK, HIGH INCOME, STABILITY - THIS IS A TIMDRIVER

Якщо у вас є свій автомобіль і вільний час - реєструйтесь як водій Uber і вже сьогодні починайте отримувати замовлення і пристойні гроші.

Швидке та безкоштовне підключення

Ми надаємо ліцензію та всі необхідні документи для роботи

Мінімальна комісія

Ми обрали оптимальний шлях роботи, тому пропонуємо водіям найменшу комісію - 7%

Заохочення водіїв бонусами і доплатами

За кожного нового водія, ми заплатимо найбільшу на сьогодні винагороду в розмірі 500,00 грн.

ТИПОВІ ЗАПИТАННЯ І ВІДПОВІДІ

Що таке UBER?

Убер — американська компанія, що створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику та оплати таксі або приватних водіїв. Додаток доступний у більш ніж 200 великих містах в 67 країнах світу. Убер працює у більшості великих міст України, таких як Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Запоріжжя.

Хто ми такі?

TIMDRIVER – офіційний партнер UBER в Україні. Ми компанія-посередник, між водієм і компанією Uber. Допомагаємо зареєструватись, вирішуємо проблеми та проводимо консультації для водіїв. Ми працюємо з найменшою комісією, яку регламентує UBER – 7%. Крім того, працюємо і з щоденними виплатами. В такому випадку комісія складе 10%.

Як стати водієм UBER?

Якщо Ви і Ваш автомобіль відповідають вимогам UBER - заповніть форму реєстрації на цьому сайті і чекайте зв'язку з нашим менеджером. Ми запросимо Вас на інструктаж в офіс TIMDRIVER для реєстрації в системі UBER, де Вам буде активований акаунт, завантажено додаток UBER DRIVER на смартфон (девайс повинен підтримувати 3G, Android 4.0 або вище, iOS). Незабаром Ви будете активовані і готові до роботи. Розрахунок вартості поїздки відбувається автоматично в додатку, оплата так само відбувається в додатку, списуючи з банківської карти пасажира необхідну суму (існує так само оплата готівкою). Раз в тиждень водій отримує зароблені гроші і бонуси від UBER на особисту банківську карту.

Скільки я зможу заробляти в UBER?
Все залежить від Вашого бажання працювати, кількості годин онлайн, від того чи працюєте Ви в пікові години і вихідні дні. Середній дохід інших водіїв TIMDRIVER у Львові становить до 32 000 * грн на місяць. Активні водії можуть заробляти і більше. Є можливості добре заробити, виїжджаючи в ранковий і вечірній піковий час (за роботу в ці години UBER доплачує значні бонуси), і в районах з підвищеним попитом на автомобілі UBER (в таких районах система автоматично ставить підвищений коефіцієнт до тарифу). В період запуску компанія UBER часто пропонує роботу з погодинними виплатами, тобто водієві достатньо бути "онлайн" і виконувати умови UBER, щоб гарантовано отримати погодинну оплату.
* Сума чистого доходу визначається індивідуально для кожного водія. Всі результати індивідуальні і залежать від роботи кожного водія.
Чи можу я поєднувати роботу в TIMDRIVER з іншою роботою?

Звичайно! Гнучкий графік роботи в нашій компанії дозволить вам успішно поєднувати роботу з будь-яким іншим заняттям! Ви самостійно керуєте своїм часом.

Чим TIMDRIVER відрізняється від інших Партнерів?

У нас є офіційний контракт з UBER на право діяльності в Україні. У нас прозорі умови співпраці з водіями, оскільки ми працюємо виключно за договором, в якому передбачені всі гарантії для водія - умови і терміни виплат. Виплачуємо всі бонуси, які нараховує UBER. Виплати завжди в строк і без затримок. Працюємо в рамках регламентованих розмірів комісії партнера компанією UBER. Виплачуємо чайові без комісії партнера, а також не беремо комісії партнера з бонусів за брендування авто! До вибору водія є щоденні та щотижневі виплати. За кожного водія, який приходить до нас по рекомендації нашого діючого водія ми виплачуємо 500,00 грн., після здійснення таким водієм 100 поїздок.

Оформіть поліс автоцивілки онлайн зі знижкою 45%

Підключення до UBER за адресою:
м. Львів, пл. Міцкевича, 5

Немає можливості заїхати?​
Підключайтесь online:

+380 67 800 10 60

+380 63 800 10 60